ВІЗИТКИ З ЛОГОТИПОМ | ДРУК ВІЗИТОК | ВІЗИТНІ КАРТКИ | ВІЗИТОЧКА

 

Мінімальний тираж 100 шт

       ЦІНИ ЗНИЖЕНО!!!

Зателефонуйте особистому менеджеру: 

Графік роботи :     9:00-18:00 Обід з :     13:00-14:00 

   

 

  Ірина | менеджер

   (098) 354 12 50, Viber

  e-mail: liderm@ukr.net

  

 

 

 

 Оксана | менеджер

(067) 670 74 00, Viber

 e-mail: liderm@ukr.net

 

 

 

 

Леся | менеджер

(096) 580 30 87, Viber

e-mail: liderm@ukr.net

 

 

 

Що таке візитка? Секрети друку унікальних візиток

Візитка - це поліграфічна продукція, яка є носієм контактної інформації про людину або організацію. Візитна картка включає такі дані: ім'я власника або назву компанії (звичайно з логотипом), контактну інформацію (адресу, номер телефону, адресу електронної пошти).
 
Найчастіше візитки виготовляються з крейдяного паперу щільністю понад 300 гр/м3, або з дизайнерського паперу (картону). Рідше з пластику, дерева (шпону), шкіри, металу. Існує варіант CD-візитки. Стандартний розмір візитки 50 мм × 90 мм, а євро формат торхи більший.
 
Візитна картка - обов'язковий атрибут сучасної ділової людини. Візитівки допомагають сформувати позитивний імідж і залишити хороше враження від зустрічі з Вами. Тому ми радимо поставитись до розробки дизайну візитки відповідально.
 

Пропонуємо три способи виготовлення візиток - офсетний друк візитокцифровий спосіб друку візиток та візитки методом шовкотрафарет.

 

Щоб Ваша візитка була унікальною, ми пропонуємо сучасні способи покриття візиток місцевим лаком або оздоблення тисненням. Взірці унікальних візиток, виготовлених різними способами на різних матеріалах, можна побачити в офісі компанії. Ви будете приємно здивовані!
 
 

Три види візиток та їх характеристики

 
Візитки можна розділити на три види: особисті (сімейні), ділові та корпоративні.
 
Особисті візитки - використовуються в неформальному спілкуванні при дружньому знайомстві. У такій візитці, як правило, вказуються ім'я, прізвище та номер телефону власника. Посада та адресу в цій візитці можна опустити. Дизайн візитки може бути виконаний в будь-якому стилі і розроблятися відповідно до індивідуальних потреб власника.
 
Корпоративна візитна картка - не містить імен і прізвищ. При друці, в ній зазначається інформація про компанію, сфера діяльності, перелік послуг, контактні телефони, карта проїзду, адреса веб-сторінки. Зазвичай корпоративна візитка відображає фірмовий стиль компанії. Має рекламний характер і в основному використовується на виставках, конференціях, з'їздах тощо.
 
Ділова візитка - використовується в бізнесі, на офіційних зустрічах та переговорах, для надання контактної інформації майбутнім клієнтам. На ділових візитках обов'язково вказуються ім'я, прізвище, посада бізнесмена, а також назва фірми та вид її діяльності. Відповідно до правил ділового етикету спочатку повинні бути зазначені ім'я, по батькові, а потім - прізвище. У розробці дизайну візитки використовується фірмовий стиль компанії. Такі візитки зазвичай мають строгий дизайн. У державних службовців та депутатів на візитній картці може знаходитися зображення державних символів, таких як прапор та герб країни. Ділова візитна картка без адреси також не відповідає нормам етикету. Ділові візитки повинні містити максимально читабельні шрифти. Не рекомендується застосовувати складні декоративні шрифти (якщо тільки цього не вимагає профіль вашої діяльності), шрифт курсивом, а також жирне креслення.
друкувати статтю

Зворотній зв`язок