КАЛЕНДАР З ЛОГОТИПОМ | КАЛЕНДАРИК КИШЕНЬКОВИЙ 2017

Мінімально -рекомендований тираж - 100 шт

 Зателефонуйте особистому менеджеру:

 

Графік роботи: 9:00-18:00 (обід 13:00-14.00)

 

  Ірина | менеджер 

  (098) 354 12 50, Viber

  e-mail: liderm@ukr.net  

 

 

 

 

 Оксана | менеджер

(067) 670 74 00, Viber

 e-mail: liderm@ukr.net

 

 

 

 

Леся | менеджер

(096) 580 30 87, Viber

e-mail: liderm@ukr.net

 
 

 

УВАГА! ЦІНИ НА ДРУК ЛОГОТИПУ ЗНИЖЕНО

 

Календар - це вид датованої поліграфічної продукції, що призначена для планування свого часу. Календар використовується впродовж всього року. Останім часом календар використовується як носій різноманітної інформації, що перетворює його на найбільш дієвий рекламний інструмент.  Корпоративний календар –  є прекрасним подарунком партнерам та колегам до Нового року.

 

Три види календарів. Способи персоналізації.

Розрізняють такі три види календарів:

найпростіші календарі - кишеньковий календарик

настільні календарі - календар-пірамідка, календар-гірка, календар-кубик

настінний календар -  календар плакат, квартальний календар, перекидний календар на пружині.

Три серії квартального календаря: "Бізнес" і "Стандарт"і "Економ". Календарна сітка на 2-х мовах з усіма державними святами.

Пропонуємо два способи виготовлення календарів - офсетний друк календарівцифровий спосіб друку календарів . При збірці на постері календаря ставиться люверс і одягається курсор. Якщо Ви хочете, щоб квартальний календар мав привабливий вигляд «шапку» календаря можна заламінувати глянсовою або матовою плівкою.

 


 

Ексклюзивні серії квартальних календарів 2017

 

Квартальні календарі серії "Стандарт"

В цьому вигляді  для розміщення рекламної інформації використовується верхній рекламний постер, на якому розміщується іміджеве або просто красиве зображення, три календарні сітки, що скріпляють між собою пружиною і нижнє рекламне поле, де розміщується текстова інформація, контактні дані, логотип фірми.   Всі частини квартальних календарів (шапка і підкладки) скріпляються між собою металевою пружиною білого кольору. 

 

Квартальні календарі серії "Бізнес"

 Це найпоширеніший вигляд квартальних календарів. Шапка і всі підкладки квартального календаря "Бізнес" друкуються повнокольоровим друком на щільному паперу щільністю 300 г/кв.м. Необхідну рекламну інформацію ви можете розмістити на шапці, а також на всіх трьох підкладках (рекламних полях).  Всі частини квартальних календарів (шапка і підкладки) скріпляються між собою металевою пружиною білого кольору.   Якщо ви хочете, щоб ваш квартальний календар мав ефектніший вигляд «Шапку» календаря можна заламініровать глянсовою або матовою плівкою, але якщо буде необхідно, ми можемо заламініровать і всі підкладки календаря.

 

Квартальні календарі серії "Економ"

В цьому вигляді календаря для розміщення рекламної інформації використовується верхній рекламний постер, на якому розміщується іміджеве зображення, календарна сітка, що скріпляє однією пружиною зверху. Календар також має нижнє рекламне поле на якому, як правило, розміщують контактну інформацію.

 


 

Календар-будиночок, календар-пірамідка

Розміри календарів "будиночок" досить різні, але існує декілька найбільш популярних варіантів, обумовлених способом друку. Найпростіший календар "будиночок" — без сторінок, друкується на аркуші А4, бігуєтся в трьох місцях і скріпляється знизу степлером або скріпкою.Складнішим є перекидний календар «Будиночок» із сторінками, прикріпленими зверху пружинкою до основи.  Головне пам'ятаєте, для кого б Ви не вибирали настільний календар, він має бути не лише зручний і функціональний, але так само приємним на вигляд.Складнішим є перекидний календар «Будиночок» із сторінками, прикріпленими зверху пружинкою до основи.  Головне пам'ятаєте, для кого б Ви не вибирали настільний календар, він має бути не лише зручний і функціональний, але так само приємним на вигляд.Складнішим є перекидний календар «Будиночок» із сторінками, прикріпленими зверху пружинкою до основи.  Головне пам'ятаєте, для кого б Ви не вибирали настільний календар, він має бути не лише зручний і функціональний, але так само приємним на вигляд. Складнішим є перекидний календар «Будиночок» із сторінками, прикріпленими зверху пружинкою до основи.  Головне пам'ятаєте, для кого б Ви не вибирали настільний календар, він має бути не лише зручний і функціональний, але так само приємним на вигляд.Складнішим є перекидний календар «Будиночок» із сторінками, прикріпленими зверху пружинкою до основи.  Головне пам'ятаєте, для кого б Ви не вибирали настільний календар, він має бути не лише зручний і функціональний, але так само приємним на вигляд.Складнішим є перекидний календар «Будиночок» із сторінками, прикріпленими зверху пружинкою до основи.  Головне пам'ятаєте, для кого б Ви не вибирали настільний календар, він має бути не лише зручний і функціональний, але так само приємним на вигляд.   

Складнішим є перекидний календар «будиночок» із сторінками, прикріпленими зверху пружинкою до основи.  Головне пам'ятаєте, для кого б Ви не вибирали настільний календар, він має бути не лише зручний і функціональний, але так само приємним на вигляд.

 


        

                

 

Кишенькові календарики

Кишенькові календарі – найпопулярніший і відносно недорогий вигляд поліграфії. Лицьова сторона повністю відводиться для реклами, а на зворотному боці розміщується річна календарна сітка. Кишеньковий календарик має формат 70*100 мм, друкується на щільному крейдованому папері. Лицьова сторона покрита лаком, або заламінована.

 


 

Персональні календарі на замовлення

Унікальні персональні календарі на будь-який смак. Проявіть фантазію і подаруйте своїм близьким приємний подарунок.  Індивідуальний настінний календар. Прекрасна можливість зробити подарунок собі і друзям, про яке будуть приємні спогади цілий рік! Замовте настінний календар в підготовлених нами шаблонах з Вашими фотографіями. На такому вигляді календаря ми зможемо відобразити Ваші емоції, враження від подорожі, Ваші освідчення в любові або поздоровлення.

 

Ми пропонуємо:

ЗРУЧНІСТЬ РОЗРАХУНКІВ.  Оплату можна здійснити зручним для вас способом. По перерахунку. Детальніше.

 

КОНСУЛЬТАЦІЇ. Якщо Ви хочете щоб реклама приносила дохід то замовляйте приватні консультації. Детальніше

 

ГАРАНТІЇ  Весь товар проходить ретельний відбір та кілька стадій контролю. Ви можете бути впевнені що товар який вам поставиться буде якісним та буде відповідати вашому замовленню. Детальніше.

 

ДОСТАВКУ. Ми надаємо послуги доставки як в межах міста так і по всій території України. Детальніше уточняйте у вашого менеджера.

 

ЗНИЖКИ. 

друкувати статтю

Зворотній зв`язок