:

ОРЕНДА БІЛБОРДІВ У ЛЬВОВІ. ЩИТИ РЕКЛАМНІ ЛЬВІВ

БІЛБОРДИ (бігборди) – рекламні конструкції, які набули широкої популярності завдяки великому розміру, що дає змогу на значній відстані добре розглянути рекламний сюжет із транспорту під час руху.

Стандартний розмір рекламної площини – 3х6 м. Основною аудиторією для білбордів є водії та пасажири транспортного засобу. Рекламні конструкції поділяються на СТАЦІОНАРНІ (розміщенні на спеціальних опорах) та НАСТІННІ (прикріплені до фасаду будівлі). Рекламоносії встановлюються на перехрестях та у місцях розв’язки головних транспортних потоків, на розподільчій смузі та у ключових точках міста. Стаціонарні білборди мають дві сторони А і Б. Сторона А – по руху транспорту справа, сторона Б - по руху транспорту зліва. Рекламні щити можуть мати зовнішнє підсвічування, що забезпечує цілодобову безперервну дію рекламного повідомлення.

Брендмауери - рекламна площина на глухій стіні будівлі, на якій кріпиться щитова реклама, на ній натягується банерне полотно з зображенням, що і є рекламною площиною брендмауера. Звичайно реклама на брандмауері має великі розміри.

ПРОПОНУЄМО ОРЕНДУ РЕКЛАМНИХ ПЛОЩИН (брендмауери та білборди) у м. Львові, Львівській області та інших містах Західної України. ОПТИМАЛЬНІ ЦІНИ!!!

друкувати статтю