КОНВЕРТ | ДРУК КОНВЕРТІВ У ЛЬВОВІ | КОРПОРАТИВНИЙ БЛАНКВ | КОНВЕРТ З ЛОГОТИПОМ | РОЗДРУК БЛАНКІВ | ВИГОТОВЛЕННЯ КОНВЕРТІВ ДЛЯ СД

Зателефонуйте особистому менеджеру: 

 

Графік роботи :     9:00-18:00 Обід з :     13:00-14:00 

 

  Ірина | менеджер 

  (098) 354 12 50, Viber

  e-mail: liderm@ukr.net  

 

 

 

 

 Оксана | менеджер

(067) 670 74 00, Viber

 e-mail: liderm@ukr.net

 

 

 

 

Леся | менеджер

(096) 580 30 87, Viber

e-mail: liderm@ukr.net

 

 

 

Мінімально -рекомендований тираж - 100 шт

 

УВАГА! ЦІНИ НА ДРУК ЛОГОТИПУ ЗНИЖЕНО

  

ПОШТОВИЙ КОНВЕРТ З ЛОГОТИПОМ - незамінний атрибут у роботі ділових людей. Ми пропонуємо Вам зробити Ваші конверти привабливими і функціональними. Крім основної функції, конверт може виконувати роль носія іміджевої та рекламної інформації компанії. Наразі дуже часто конверти підписуються вручну або використовується наклейка для розміщення інформації про відправника.
 
 
 
ТИПИ КОНВЕРТІВ:
 
1. Фірмовий (корпоративний)
 
2. Вітальний конверт
 
3. Рекламний конверт
 
СПОСОБИ НАНЕСЕННЯ ТА ВИДИ ДРУКУ КОНВЕРТІВ:
 
Конверти з друком за індивідуальними замовленнями можуть проводитися двома способами:
 
• нанесення друку на готовий конверт;
• нанесення друку в процесі виготовлення конверта.
 
Нанесення друку на готовий конверт - це зручний та швидкий спосіб виготовлення, а також можливість виробництва невеликих накладів.  (Від 1 тис. шт.). У стислі терміни - 3-5 робочих днів. Такий спосіб вносить деякі обмеження в макет: зображення повинно розміщуватись на лицьовій стороні конверта, з відступом зображень від верхнього краю як мінімум на 11 мм і не містити суцільної фонової заливки. Максимальна кількість фарб - 4. Друк може наноситися на конверт шовкотрафаретним або цифровим способом.
 
 
Нанесення друку в процесі виготовлення конвертів - здійснюється під час технологічного циклу виробництва конвертів. Також за індивідуальним замовленням, друк може наноситися на конверт флексографічним або офсетним способом.
 
Сьогодні виробники конвертів пропонують досить великий асортимент продукції. Конверти можуть бути виготовлені з різних типів паперу, мати або не мати підписні поля адресата, "з вікном " і без. Проте, основним параметром конверта є його розмір - формат. Нижче наведено типи конвертів, на яких можливий друк.

 

ФОРМАТИ КОНВЕРТІВ:

DL/E65 110 × 220 мм A4, тричі складений 
C5 162 × 229 мм A5
C4 229 × 324 мм A4
B6 125 × 176 мм C6
B5 176 × 250 мм C5
B4 250 × 353 мм C4
E4 280 × 400 мм B4

 

ВИДИ ЗАКЛЕЮВАННЯ:

МК - мокроклеючий
СК - самоклеючий
СКЛ - самоклеючий з силiконовою стрiчкою
КМП - конверти для машинного упакування
 
Стандартне вiкно має розмiр 45*90 мм, розмiщення - 20 мм знизу та 20 мм справа.
 
У конвертів, що задруковуються за допомогою цифрового друку, на клейкій зоні повинна обов'язково бути захисна паперова смуга, яка при заклеюванні конверта видаляється. Також слід враховувати область конверта, що не може бути задрукованою - 15 мм від кожної зі сторін.
 
Флексографічний друк здійснюється під час виготовлення конверта при його згортанні. Застосовується для друку нескладних макетів (текст, графічні зображення), максимальна кількість фарб на обличчі конверта - 2, всередині конверта (тангір) - 1. Спосіб економічний, вигідний при виробництві великих накладів.
 
Виробництво конвертів з великою площею запечатки і принциповими "корпоративними» квітами передбачає саме офсетний спосіб друку. Він дорожчий, але при цьому має практично необмежені можливості передачі кольору. Максимальна кількість фарб - 6. Виготовлення конвертів з нанесенням друку офсетним способом доцільне при накладах більше 5 тис. шт.
 

 

Коли Вам потрібні особливі умови, будь-ласка, звертайтесь до наших менеджерів. Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб співпраця з нами була вигідною та приємною для Вас!

друкувати статтю

Зворотній зв`язок