ДРУК КАТАЛОГІВ | ДРУК ЖУРНАЛІВ | ДИЗАЙН КАТАЛОГА | ДРУК БРОШУР

Зателефонуйте особистому менеджеру: 

 

Графік роботи :     9:00-18:00 Обід з :     13:00-14:00 

   

 

  Ірина | менеджер 

  (098) 354 12 50, Viber

  e-mail: liderm@ukr.net  

 

 

 

 

 Оксана | менеджер

(067) 670 74 00, Viber

 e-mail: liderm@ukr.net

 

 

 

 

Леся | менеджер

(096) 580 30 87, Viber

e-mail: liderm@ukr.net

 
 
 
 
Мінімально -рекомендований тираж - 100 шт

 

УВАГА! ЦІНИ НА ДРУК ЛОГОТИПУ ЗНИЖЕНО

 

Відмінності між каталогом та брошурою

 

Каталог - це вид поліграфічної продукції, за допомогою якої інформація про послуги і товари подається в повному обсязі і в структурованій формі.
 
Складається каталог з внутрішнього блоку і обкладинки. Щільність паперу внутрішнього блоку зазвичай менша, ніж щільність паперу, що використовується для виготовлення обкладинки. Друкують каталоги зазвичай офсетним способом.
 
При порівняно невеликих тиражах - до 500 шт. - використовують цифровий спосіб друку в силу того, що друк маленьких тиражів офсетом не виправдовується з економічної точки зору.
 
Каталог можна замовити будь-якого формату, але найпоширенішими форматами є формати від А6 до А4. Після того, як сторінки каталогу надруковані їх потрібно підібрати по порядку, скріпити і підрізати (підрівняти) краї готового виробу.  Скріпити сторінки каталогу можна наступними способами: термобіндер, на скобу, на пружину.
 
Додаткове використання таких технік як тиснення, вибіркове і повне лакування, ламінація, фігурна висічка, шовкографія безсумнівно здорожують вартість виготовлення каталогів, але, з іншого боку, підкреслюють індивідуальність дизайну окремо взятого каталогу.
 
Брошура - це друкована продукція, яка зазвичай використовується при необхідності донести до споживача короткий перелік товарів чи послуг або іншу оглядову інформацію.
Зазвичай каталог називають брошурою, якщо кількість сторінок у ньому менше 8.

 

Найпоширеніший формат брошури - А5, більш рідше - А4.
друкувати статтю

Зворотній зв`язок

Каталоги