ДРУК НА БАНЕРІ | БАНЕРНА ТКАНИНА | БАНЕР ЛЬВІВ

Банерна тканина, або "банер" це -  матеріал, що складається із сітки ПВХ та пластифікатора. ПВХ додає матеріалу міцність. Пластифікатори додають тканини пластико-еластичні властивості і гнучкість.  За допомогою друку на банері виготовляють розтяжки, транспоранти, виставкові стенди, стенди для оформлення вітрин або приміщень.

Компанія "Лідер-М" пропонує широкоформатний друк на банерній тканині. Процес виготовлення банера включає такі етапи: розробка дизайну, до друкарська підготовка, поста обробка. Друк банерів здійснюється на високоякісній банерній тканині.

  Телефонуй та замовляй:   (032) 247 90 15,   (067) 370 89 09

 

 

 

Види банерного полотна

Використовуються два види банерного полотна - ламіновані і литі:

♦ ламіновані банери є більш бюджетним варіантом і застосовуються для проведення короткострокових рекламних акцій.

♦ литі банери відрізняються підвищеною міцністю, їм не страшні ні погодні умови, ні агресивні дії навколишнього середовища. Термін експлуатації литого полотна - близько 3 років, що робить його для розміщення реклами на вулицях міста.

Крім високоякісного друку, не меншу роль у довговічності рекламного матеріалу відіграє і правильне кріплення банера - установка люверсів і мотузок (для кріплення на рівній поверхні) або «кишень» (у поєднанні з системою кронштейнів використовуються при кріпленні на нерівних поверхнях). Розмір рекламних матеріалів практично не обмежений - при створенні великогабаритних конструкцій успішно використовується склейка, або спайка.

 

Взірці матеріалу

 

 

Інші послуги:

друк на холсті           друк на сітці            друк шпалер у Львові

друк на плівці           друк плакатів           широкоформатний друк

 

Ми пропонуємо:

ЗРУЧНІСТЬ РОЗРАХУНКІВ.  Оплату можна здійснити зручним для Вас способом. По перерахунку. Детальніше.

 

КОНСУЛЬТАЦІЇ. Якoщо Ви хочете, щоб реклама приносила дохід то замовляйте приватні консультації спеціаліста.  Детальніше

 

ГАРАНТІЇ  Весь товар проходить ретельний відбір та кілька стадій контролю. Ви можете бути впевнені, що товар який Вам поставиться буде якісний та  відповідатиме Вашому замовленню. Детальніше.

 

ДОСТАВКУ. Ми надаємо послуги доставки як в межах міста так і по всій території України. Детальніше уточняйте у Вашого менеджера.

 

ЗНИЖКИ. Замовте виріб прямо зараз і гарантовано отримуйте - 5% ЗНИЖКУ.  Для цьго заповніть нижче наведену форму зворотньго зв"язку. В темі листа вкажіть "Знижка  5%".

друкувати статтю

Зворотній зв`язок