ДРУК НА БАНЕРІ ЗА 1 ГОДИНУ !!!

Банерна тканина, або "банер" це -  матеріал, що складається із сітки ПВХ та пластифікатора. ПВХ додає матеріалу міцність. Пластифікатори додають тканини пластико-еластичні властивості і гнучкість.  За допомогою друку на банері виготовляють розтяжки, транспоранти, виставкові стенди, стенди для оформлення вітрин або приміщень.

 

 

 

 

 

  Телефонуй та замовляй:   (032) 247 90 16

                               (096) 199 09 42 Андрій

                               (067) 370 89 09 Олег

E-mail: 24druk@ukr.net

 

 

Замовляй у нас друк в 3 кроки:

 

 крок 1  Завантаження 

 крок 2  Кольоропроба і друк

 крок 3  Готово!

 

Компанія "Лідер-М" пропонує широкоформатний друк на банерній тканині. Процес виготовлення банера включає такі етапи: розробка дизайну, до друкарська підготовка, поста обробка. Друк банерів здійснюється на високоякісній банерній тканині.

 

 

Види банерного полотна

Використовуються два види банерного полотна - ламіновані і литі:

♦ ламіновані банери є більш бюджетним варіантом і застосовуються для проведення короткострокових рекламних акцій.

♦ литі банери відрізняються підвищеною міцністю, їм не страшні ні погодні умови, ні агресивні дії навколишнього середовища. Термін експлуатації литого полотна - близько 3 років, що робить його для розміщення реклами на вулицях міста.

Крім високоякісного друку, не меншу роль у довговічності рекламного матеріалу відіграє і правильне кріплення банера - установка люверсів і мотузок (для кріплення на рівній поверхні) або «кишень» (у поєднанні з системою кронштейнів використовуються при кріпленні на нерівних поверхнях). Розмір рекламних матеріалів практично не обмежений - при створенні великогабаритних конструкцій успішно використовується склейка, або спайка.

 

 

Інші послуги:

друк на холсті           друк на сітці            друк шпалер у Львові

друк на плівці           друк плакатів           широкоформатний друк

друкувати статтю

Зворотній зв`язок