ДРУК НА ПЛІВЦІ ЗА 1 ГОДИНУ !!! ХОРОША ЯКІСТЬ!

Зателефонуйте особистому менеджеру: 

 

 

Графік роботи: 09:00-18:00 (обід 13:00-14:00)

 

 

Наталя | менеджер 

(067) 370 89 09, Viber

e-mail: 24druk@ukr.net  

 

 

 

 

Андрій | менеджер

(096) 199 09 42, Viber

e-mail: 24druk@ukr.net

 

 

 

Ціни знижено!

 

Широкоформатний друк на самоклеючій плівці

Широкоформатний друк на плівці (друк на самоклейці) знайшов застосування у виробництві засобів зовнішньої реклами, виготовлення різних POS матеріалів, виготовленні лицьових поверхонь для світлових коробів, в рекламно-інформаційному оформленні інтер'єрів, оформлення вітрин і вікон офісних та торгових приміщень, в рекламі на транспорті  та багатьох інших сферах.
 

 

Застосування друку на пвх-плівці

Друк на самоклейках стала основою для виробництва вивісок, табличок, постерів,   плакатів, стікерів,   наклейок, штендерів, піктограм та багато чого іншого. Можливість застосування на плівці стала запорукою успішного розвитку як інтер'єрної так і зовнішньої реклами, друк на плівці дає можливість реалізувати будь-які навіть найсміливіші задумки дизайнерів.
 
Сучасне друкарське обладнання, використовуване в нашій компанії дозволяє здійснювати широкоформатний друк на самоклеючій плівці з дозволом друку від 360 до 1440 dpi.
 
Спектр ширин застосовуваних плівок досить широкий. Стандартні ширини: 1,05; 1,27; 1,37; 1,52; 1,6; 2 м., відповідно максимально можлива ширина друку на самоклейках трохи менше 2 метрів.
 
 
Для того щоб отримати консультацію, зробити замовлення і розрахувати його вартість, зв'яжіться з нами за телефоном КОНТАКТИ, або відправте онлайн заявку:
друкувати статтю

Зворотній зв`язок

Каталоги