ХЕНГЕР | НЕКХЕНГЕР З ЛОГО | ВИГОТОВЛЕННЯ РЕКЛАМНИХ ХЕНГЕРІВ

 

Зателефонуйте особистому менеджеру: 

 

Графік роботи :     9:00-18:00 Обід з :     13:00-14:00 

 

  Ірина | менеджер 

  (098) 354 12 50, Viber

  e-mail: liderm@ukr.net  

 

 

 

 

 Оксана | менеджер

(067) 670 74 00, Viber

 e-mail: liderm@ukr.net

 

 

 

 

Леся | менеджер

(096) 580 30 87, Viber

e-mail: liderm@ukr.net

 
 
 

Мінімально -рекомендований тираж - 100 шт

 

УВАГА! ЦІНИ НА ДРУК ЛОГОТИПУ ЗНИЖЕНО

 

Матеріал:     крейдований глянцевий папір 250 г/м2.

Друк:     4+0 або 4+4.

Тираж:    від 1000 шт.

 

Хенгери

Хенгери - картонні або паперові бірки з висіченим гачком для підвішування. Такі хенгери часто використовуються в готелях, для повідомлення відвідувачам якої інформації про номер, наприклад «Не турбувати» або «Прибирання».

Рекламні хенгери - рекламний флаєр на дверну ручку. Хенгери є ефективним інформаційним та рекламним матеріалом. Недорогий спосіб прорекламувати товар або послугу, анонсувати проведення акцій, а також посилити свій бренд. Інформацію, розміщену на хенгери прочитає безліч людей - пройти мимо, не звернувши уваги, просто неможливо!

Це одна з найбільш ефективних стратегій пошуку нових клієнтів.


 

Некхенгери на пляшку

Універсальность пластика, як матеріалу для виготовлення продукції рекламного та сувенірного призначення чудово відома. Наша компанія досить активно використовує його для випуску профільних виробів, включаючи некхенгери на пластикові пляшки.

Не існує більш економічного сировини, що дозволяє досягати очікуваного результату і гарантовано задовольняти масовий споживчий попит.

Гідності некхенгеров із пластику й паперу:

• Яскравість і привабливість зовнішнього вигляду;
• Невисока вартість;
• Практичність.

Ми готові до активної співпраці з юридичними і фізичними особами. У розпорядження клієнтів буде надано рівно стільки виробів, скільки вони приймуть рішення замовити. Робота може вестися з використанням готових шаблонів або оригінальних ескізів, в розробці яких виявляється професійна допомога.


Сфери застосування пластикових і паперових некхенгеров:

• Поліпшення зовнішнього вигляду продукції, спрямованого на залучення уваги потенційних покупців і підвищення фактичного попиту;
• Додання оригінальності пляшках, виконуючим роль подарунків або сувенірів.

Навіть незначний елемент здатний принести значний прибуток комерційним структурам. Способів випередження конкурентів в умовах сучасного ринку існує безліч, і некхенгери займають гідне місце в списку ефективних маркетингових інструментів.
Можна скільки завгодно розхвалювати переваги напоїв в телевізійних, радіо роликах або у друкованих виданнях, але тільки незвично оформлений товар викликає підвищений інтерес у споживачів, здивувати яких неможливо практично нічим.
Будь-яке торжество буде протікати весело, якщо напої опиняться в незвичайній упаковці. Це особливо важливо при організації дитячих свят, весіль або ювілеїв, де особливості оформлення столу мають першорядне значення.
Кожен клієнт замовляє некхенгери в прагненні вирішити суто індивідуальні завдання, і обов'язок нашої фірми полягає в максимально повному задоволенні заявлених вимог та наданні всебічної кваліфікованої підтримки.

Замовити некхенгери неймовірно просто:

• Потрібно зв'язатися з представниками компанії;
• Поставити конкретне завдання;
• Обговорити запропоновані варіанти і нюанси;

Практична фаза робіт виконується оперативно, а кінцевий результат задовольнить самого вимогливого клієнта. Ми давно розвиваємо цей напрямок, використовуючи сучасне обладнання та оптимальні технології. Виробництво некхенгеров із пластику й паперу в будь-якій кількості не викликає проблем, постійно збільшується число стандартних пропозицій і спрощується процедура реалізації проектів, створюваних з урахуванням індивідуальних клієнтських вимог.

Вам достатньо просто зателефонувати, і ми виготовимо ідеальні некхенгери в необхідній кількості. Співпраця принесе масу позитивних емоцій і дозволить вирішити існуючі завдання.

друкувати статтю

Зворотній зв`язок

Каталоги