ДРУК НА ТЕНТАХ ТА БРЕЗЕНТІ

Друк на тентах, тентові штори, вироби з брезенту

Зателефонуйте особистому менеджеру: 

 

Графік роботи: 09:00-18:00 (обід 13:00-14:00)

 

Наталя | менеджер 

(067) 370 89 09, Viber

e-mail: 24druk@ukr.net  

 

 

 

 

Андрій | менеджер

(096) 199 09 42, Viber

e-mail: 24druk@ukr.net

 

 

 

Матеріали для будівництва постійних або тимчасових конструкцій (торгових павільйонів, наметів, літніх ресторанів, барів, кафе), складських і виставкових комплексів ангарів, у вигляді накриття при транспортуванні вантажів. У вигляді транспортерної стрічки на деяких видах виробництва. Тенти автомобільні, тенти на причепи.

Основні характеристики тентів та застосування

 

Види тентів: 

BETA - 630 г/м² - тканина має двостороннє покриття акриловим лаком, стійка до ультрафіолету і забруднення. Рекомендується для тентування вантажівок, виготовлення павільйонів, шатрів, ангарів.
 
OMEGA - 650 г/м² - цей артикул багатофункціональний і може бути використаний в якості тенту для легкових причепів і невеликих вантажівок, тент-шатров для вуличних кафе, для виготовлення батутів і пневматичних іграшок, наприклад, водних бананів. Тканина може бути використана в якості капору тенту в натяжних конструкціях площею не більше 2000 м.
GAMMA 2 - 670 г/м² - тентами з цієї тканини укомплектовано біля 60сех іспанських вантажівок, а також більшість фургонів, що розвозять продукти в містах Іспанії. Тканина характеризується високою міцністю, легко миється, легко спаюється як з використанням гарячого повітря, так і за допомогою високочастотного зварювання. Особлива стійкість до того, що зім'яло.
OMEGA - 700 г/м² - використовується для тентування дахів автомобілів, дахів великих споруд, тентів, характеризується міцністю і стійкістю до забруднень.
Polytex™ tent, 900 г/м², Gamma 12, 930 г/м² - застосовується для виробництва "шторок" для євро хур.
друкувати статтю

Зворотній зв`язок

Каталоги