ДРУК ЛОГО НА ПАПЕРІ БЛЮБЕК

Зателефонуйте особистому менеджеру: 

 

Графік роботи: 09:00-18:00 (обід 13:00-14:00)

 

 

Наталя | менеджер 

(067) 370 89 09, Viber

e-mail: 24druk@ukr.net  

 

 

 

 

Андрій | менеджер

(096) 199 09 42, Viber

e-mail: 24druk@ukr.net

 

 

 

Папір блюбек (blueback) - особливий вид паперу для повноколірного широкоформатного друку, застосовуваний в області зовнішньої реклами, наприклад, для такої послуги як друк постерів для білбордів.
Виробляється і постачається в рулонах шириною 127 см, 156 см, 160 см. Найбільш популярною сферою застосування цього виду паперу в зовнішній рекламі є зовнішня (щитова) реклама.
З одного боку папір має специфічне покриття, яке підвищує її міцність, непрозорість і надає білизну; зі зворотного боку - синьо-блакитного кольору, що дозволяє наклеювати блюбек на попередні яскраві і темні зображення без просвічування і викривлення кольору поточного рекламного макету. Зазначена властивість, по-перше, дозволяє клеїти кілька шарів паперу один на одного без втрат якості, по-друге, заощаджує час на розміщення зображення на рекламному носії монтажною бригадою. Такий папір стійкий до різних погодніх умов. До того ж, постери на блюбек відрізняються достатньою міцністю до розривів внаслідок механічної дії на них. Підсумувавши ці властивості, постери на блюбек - незамінні у виробництві недорогих рекламних зображень великих форматів для подальшого використання їх в готових зовнішніх конструкціях.
Довговічність зображення досягається за рахунок використання чорнила на основі сольвентних барвників і пігментів, які не вимагають тривалого часу висихання. Спеціальне покриття блюбек забезпечує високу передачу кольору і, завдяки своїй особливій текстурі, вбирає менше фарби, дозволяючи, тим самим, зменшити витрату фарб без втрат яскравості друку. А завдяки використанню високоякісного чорнила, блюбек дозволяє матеріалізувати ідеї дизайнерів з надзвичайною реалістичністю.

 

Компанія "Лідер-М" друкує рекламу на папері  блюбек. Термін виконання замовлення від 24 годин (залежить від об"єму). Ми друкуємо, швидко, якіно, дешево! Замовляйте у нас і будете задоволені!
друкувати статтю

Зворотній зв`язок

Каталоги